Hlavní navigace

Na Primu se v neděli vrací Partie, začne duelem Nečase se Sobotkou

3. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 9. 2011

Týden po obnovení nedělního diskusního pořadu České televize Otázky Václava Moravce se obrazovku vrací i jediná konkurenční diskuse na českých televizích, Partie na Primě. Tuto neděli od 11:00 hod. v ní budou diskutovat premiér a předseda nejsilnější vládní strany ODS Petr Nečas a lídr opozice, předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Partii bude opět moderovat zástupce šéfredaktorky zpravodajství Primy Jan Punčochář.

K TÉMATU: Otázky Václava Moravce se vrací. Poprvé mj. s Kalouskem a Sobotkou

ICTZ23

Oproti minulé sezóně dostane diskuse novou znělku a bude se vysílat ze studia Zpráv TV Prima. A jaká budou témata první poprázdninové Partie? Horké léto na severu Čech. Ozbrojenci, kteří situaci dlouhodobě nevyřeší. Nepodcenila vláda situaci? A přispějí její reformy ke spravedlivějšímu sociálnímu systému? nastínila mluvčí Primy Jana Mrákotová. Konkurenční Otázky Václava Moravce, které začínají ve 12:00 hod. na programech ČT 1 a ČT 24, se zaměří na stejná témata a navíc se vrátí ke kauze Bátora, situaci v Libyi či sestavování státního rozpočtu na příští rok.

Hosty Otázek Václava Moravce budou mj. ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) a jeho stínový protějšek z ČSSD Lubomír Zaorálek, náměstek policejního prezidenta Vladislav Husák, ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta, šéfporadce předsedy vlády Roman Joch a náměstek ministra financí pro státní rozpočet Jan Gregor.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.