Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Na web Agrofertu míří další útok, cílem má být i TOP 09 či ANO od WIFT - Nebo volič kobliháře. Jasně, to se nevylučuje. Ono je...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 8. 2016 9:49

  WIFT

  Nebo volič kobliháře. Jasně, to se nevylučuje.
  Ono je to nicméně oboustranné. Myslet si, že znefunkčnením webů kobliháře přinutí někdo kobliháře, aby ustoupil od EET, může též člověk mdlého rozumu (taky jsem jako dítko školou povinné psal svému soudruhu učiteli dopisy typu „tu školu zrušte, nebo si vás podám, Fantomas“ - dneska je to spíš prdel, tenkrát to byl trošku průser ;). Technicky vzato je to i jako prostest úplně mimózní. Nicméně věřím, že konec EET je otázkou času - dokud to budou lidi koblihářovi žrát (smutný je, že to vypadá, že mu to budou žrát déle, než bychom si asi mnozí přáli).

 • 27. 8. 2016 18:40

  er (neregistrovaný) 83.240.61.---

  Tak uz mate eet doma? Aby jste mel vy sam a my ostatni jistotu, ze nebudete podvadet. Jinak vase predstava ze ubyd podvodu je znacne naivni. Jen se presunou do jeste mnohem mene viditelne oblasti pro urady, respektive uplne mimo jejich rozlisovaci schopnost. A nebo zitra prijdete do vaseho oblibeneho obchodu kde pekly vonave domaci rohlicky, ktere byly obzvlaste vypecene a vam narame chutnaly, a zniceho nic obzvlaste vypecene nebudou, protoze pekar pujde od predcasneho duchodu a na peceni rohlicku a eet se vam zvysoka .... Na jeho misto prijde banka a u ni si pak misto rohlicku muzete za super urok pujcit penize az vas zamestnavatel vyhodi kvuli snizovani stavu ve vyrobe a vyvoji skrze presun nakladu z vyroby do ucetniho oddeleni.

 • 27. 8. 2016 14:09

  M. (neregistrovaný) 89.233.179.---

  To, co píšete, ale není žádný argument. Má-li někdo jiný pohled než vy, není potřeba ho urážet, ne?

  Osobně se prostě jen domnívám, že když už se daně platí, musí to platit pro každého. A tak není důvod, aby některá povolání strkala vše do kapsy a jiná na to doplácela. A je dobře, že EET bude zavedeno (stejně jako byla zavedena kontrolní hlášení), protože jasně, podvody to najednou nevymizí - ale rozhodně jich ubyde.

 • 24. 8. 2016 18:33

  Martin (neregistrovaný) 89.233.179.---

  Ha ha ha. A co jako, komu vadí že neběží web nějaké firmy nebo politické strany? Tím jako chtějí ta děcka dokázat co? :))) To fakt někdo má pocit, že si Babiš řekne, ježííš, já přece potřebuju, aby mi web fungoval, pojďme teda to EET zrušit a nechme některé zloděje krást dál, jako to dělali doposud? :)

  Nojo, děckám někdo zaplatil, kdo v tom, aby jejich zlodějiny mohli pokračovat, má prostě zájem... Fakt ubohý po všech stránkách. A naštěstí s nulovou šancí na odezvu v reálným světě. :)

 • 27. 8. 2016 18:41

  Filip Jirsák

  Problém je v tom, že ti, na které míří EET, si strkají do kapsy drobné, zatímco například Babišovo impérium to bere obrazně řečeno po vlacích. Navíc samotné EET je zaváděna hrozně chaoticky. Vzhledem k tomu, že je to vnucené státem, měl už rok před tím, než se připojí první podnikatelé, existovat jasný plán zavádění, zveřejněné stabilní a zdokumentované rozhraní a být dostupné pořádné testovací prostředí. A vůbec by nevadilo, kdyby pro nejpoužívanější jazyky existovaly knihovny se zárukou státu. Zatím je zavádění EET úplně stejně chaotické, jako třeba zavádění Datových schránek.

 • 25. 8. 2016 7:26

  takajama (neregistrovaný) 188.122.212.---

  Myslet si, že EET zamezí zlodějinám, může jen člověk mdlého rozumu.