Hlavní navigace

Nabídka Voyo.cz za 99 Kč „navždy“ byla prodloužena

Jiří Macich ml.

Nova o další měsíc prodloužila akční nabídku předplatného své video-on-demand služby Voyo.cz. Zájemci jej mohou získat za 99 Kč měsíčně po celou dobu užívání služby.

Nabídka levnějšího předplatného video-on-demand služby Voyo.cz televizní skupiny Nova byla prodloužena. I v březnu 2013 si tak lze službu předplatit za 99 Kč na měsíc, přičemž při pravidelné automatické měsíční platbě kartou nebo přes systém PayPal noví abonenti tuto sumu budou platit po celou dobu užívání služby. Běžná cena je 189 Kč měsíčně. 

Content 2017 - tip Footshop

Akci mohou využít i stávající abonenti. Nejdříve ovšem musí zrušit své stávající předplatné a objednat nové za akční cenu po vypršení toho starého. Pokud jim původní předplatné vyprší až po skončení akce, tak si mají napsat e-mailem provozovateli služby, který jim slibuje zaslání slevového poukazu. Další možností je založit si nový uživatelský účet.

Podmínkou akce je nepřerušit automatické prodlužování předplatného. Po přerušení totiž již nebude možné znovu navázat za akčních 99 Kč. Akce má zřejmě ke službě přivést nové věrné abonenty, protože podle našich informací v minulosti jejich počty stoupaly a klesaly jako na houpačce v řádu tisíců mezi jednotlivými měsíci. 

Našli jste v článku chybu?
3. 3. 2013 17:22
taz (neregistrovaný)

Taky jsem VOYO vyzkoušel, ale od používání mě neodradila cena nýbrž služba samotná, cena 99Kč měsíčně mě rozhodně zpět nepřivede. Voyo nabízí za extra peníze, nestabilní službu se stejným obsahem jako TV nova vysílá +/- dva týdny v televizi ve stejné nebo horší obrazové kvalitě. A až to zrušej určitě za to budou moct piráti.

4. 3. 2013 7:02
Suri (neregistrovaný)

Dokud nebude fungovat Airplay, tak je to k ničemu. Koukat na PC nebo tabletu na film je fakt jen na cesty. Na doma to chci na TV.