Hlavní navigace

Nástupce oblíbeného Receptáře prima nápadů se jmenuje Váš Prima receptář

25. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
V novém hobby pořadu se role hlavního moderátora zhostí herec Václav Postránecký, který divákům představí tři zajímavé hosty a nabídne tři reportáže.

Novinka odstartuje v neděli 6. března a stejně jako původní Receptář prima nápadů nabídne osvědčené rady a sezónní tipy pro zahrádkáře, chovatele i kreativní nadšence. Kromě odborníků a milovníků ručních prací v něm bude mít svou rubriku i botanik Václav Větvička (na snímku níže).

Hned v prvním dílu se diváci dozvědí, jak se po přezimování postarat o pelargonie a fuchsie, rad se dostane i těm, kteří přemýšlejí o chovu králíků. V druhém dílu se pak můžete něco přiučit o plánování zahrady a dozvíte se také, jak si doma vypěstovat hlívu ústřičnou, ze které uděláte třeba výborný guláš.


Autor: FTV Prima

Botanik Václav Větvička a herec Václav Postránecký.

Těší mě, že se mohu pokusit navázat na tradici divácky populárního pořadu Přemka Podlahy, jehož práce si velmi cením, říká Václav Postránecký.

Po receptáři bude následovat pořad Vychytávky Ládi Hrušky s novou rubrikou „Rodinné stříbro na talíři“. V něm můžete představit své nejlepší rodinné recepty.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).