Hlavní navigace

Nejoblíbenější tváří zpravodajství je podle UPC Jolana Voldánová

15. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2009

Nejoblíbenější tváří zpravodajských pořadů za letošní rok se podle společnosti UPC Česká republika stala Jolana VoldánováČeské televize, která moderuje hlavní relaci Události a občas také některé speciály a společenské večery. Vyplývá to z každoročního průzkumu, který si firma nechala udělat prostřednictvím internetu u mezinárodní organizace Reputation Institute na vzorku 1066 respondentů.

Ze studie také vyplývá, že nepatrnou převahu měli muži (50,3 %) nad ženami (49,7 %). Většina respondentů byla ve věku nad 45 let – 43,8 %. Druhé místo v kategorii Zpravodajství obsadil Karel VoříšekNovy a na třetím místě se umístil jeho kolega Ray Koranteng. V rubrice Sportovní pořady zvítězil Robert Záruba, za ním byl Václav Tittelbach a následoval Vojtěch Bernatský. Co se týká oblíbenosti diskusních pořadů, překvapivě až na třetím místě byl Václav Moravec. Výhru si odnáší Jan Kraus následovaný Markem Ebenem. Nejoblíbenější tváří zábavních pořadů je podle UPC Karel Šíp.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).