Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Nelegální sázky v systému I Like Q? od Nikola Rafaj - Reakce společnosti Villusion a.s. k článku pana Marka...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 2. 2002 16:06

  Nikola Rafaj (neregistrovaný)
  Reakce společnosti Villusion a.s. k článku pana Marka Pavlova, který byl publikován na zpravodajském serveru Webdnes.cz dne 7.2. 2002

  Tiskové prohlášení, Villusion, a.s.
  Praha, 11. února 2002

  Dne 7.2. 2002 byl publikován panem Markem Pavlovem na serveru Webdnes článek s názvem "Některé servery zapojené do platebního systému I LIKE Q šetří policie". V tomto článku jsou naznačovány možnosti propojení mezi společností Villusion a.s. a provozovateli internetové služby Onlinetip.

  K této záležitosti sdělujeme, že společnost Villusion a.s. jako provozovatel elektronické peněženky I LIKE Q, ani nikdo z vedení této společnosti se nijak aktivně nepodílí a ani v minulosti nepodílel na provozování sázkových internetových služeb. Proto nás velmi překvapuje, že pan Marek Pavlov se snaží velmi násilným a smyšleným postupem vykonstruovat toto spojení.

  Na základě prohlášení společnosti Sophiction sdělujeme, že po celou dobu provozu zmiňovaného serveru Trixa pod vlastnictvím této společnosti nebyly na této doméně provozovány žádné online sázkové hry. Po ukončení provozu kvízového zábavního serveru stejného jména převedla společnost Sophiction několik měsíců volnou doménu na společnost B.S. Industries.

  Zároveň musíme prohlásit, že jsme za celou dobu provozu služby Onlinetip neměli od našich uživatelů byť i jen jediný náznak, že by docházelo k neserioznímu chování serveru, které by vedlo k vypovězení smlouvy o poskytovaní služeb společností Villusion.

  V současné době jsme pověřili právní zástupce naší společnosti k prověření činnosti služby Onlinetip a na základě jejich stanoviska budeme dále postupovat. Rozhodně však prohlašujeme, že naše společnost nemá opravdu co skrývat, jak tvrdí autor, ale je naopak otevřena spolupráci s příslušnými orgány.

  V Praze dne 11. 2. 2002

  Nikola Rafaj

 • 12. 2. 2002 17:40

  Marek Pavlov (neregistrovaný)
  Moje reakce na vcerejsi tiskove prohlaseni Villusion je na www.webdnes.cz
 • 12. 2. 2002 18:03

  Jiri Mares (neregistrovaný)
  Díval jsem se na složení firmy Sophiction v roce 2000, a je tam prakticky celá parta s villusion. Tady je důkaz:
  http://web.archive.org/web/20011022193001/www.sophiction.cz/o_nas.html . Taky jste nereagovali na skutečnosti popsané v článku na lupě, nebo si musíte nejdříve nachystat odpověď?
 • 12. 2. 2002 19:30

  Marek Dlouhý (neregistrovaný)
  Pan Rafaj pracoval v roce 2000 pro Computer press (psal tuším do Connectu), takže vedle I like Q vymyslel současně i Monetku?

  Zajímavé spojení:-)
 • 13. 2. 2002 6:21

  Čtenář (neregistrovaný)
  Něco vymyslet a realizovat to, to je rozdíl :))

  Od toho také plyne, že nápad si nemůžeš nechat patentovat, ale konkrétní řešení už ano.

  Pane Rafaji, jak to bylo s monetkou, přiznejte se :))