Hlavní navigace

Názory k článku Nemocnice Motol – A co to je? Kino oko?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 3. 2016 14:43

  Malata1

  Tenhle pořad byl před více než rokem posílám zájemcům o výzkum ČT jako pilot k hodnocení. Evidentně se ho Prima (která již tehdy byla v titulcích) snažili udat někde jinde a zjevně se jim to nepodařilo.

 • 18. 3. 2016 21:44

  Petra22

  Včerejší díl, který měl v jednom z příběhů dokumentovat léčbu leukémie u dětí, působí jako by ta léčba byla vlastně docela pohoda, jen ztráta vlasů, pár dnů horečka po chemošce, lumbálka, sternálka, šup kapačka s novou kostní dření a za chvíli domu a na procházku na Václavák....takto zpracovaná verze léčby dětské leukemie je výsměch všem dětem, které si tuto velmi těžkou léčbou prošly a zneuctění památky těch, kdo této těžké nemoci a léčbě podlehly. Jediná pravá reality show bylo viditelné zdokumentování dlouhodobě nevyhovujícího lůžkového prostředí dětské hematoonkologie, kde těžce nemocné děti leží i několik měsíců, bez imunity a potřebného "sterilního" prostředí, bez klimatizace v létě viz porovnání s krásným novým a moderním lůžkovým oddělením dětské chirurgie, kde děti leží jen pár dnů a nejde jim naštěstí o život. Bohužel mi výsledek natáčení připadá,při vší úctě ke všem lékařům a sestrám,kteří se zde ocitli spíše v roli „herců“ naopak velmi manipulativní a především natočený s propagačními účely....takové jedno velké PR vedení nemocnice… viz název seriálu….Mám bohužel osobní zkušenost, vím o čem mluvím, na tomto oddělení se můj syn léčil intenzivně rok a půl také s akutní leukémií, naštěstí snad úspěšně a takto "jednoduchá" ta léčba opravdu není!!!!

 • 4. 3. 2016 16:08

  David NoName (neregistrovaný) 95.85.212.---

  Režisérka Nemocnice Motol Veronika Stehlíková ve "Večerním hostu Radiožurnálu" prozradila, že pro ČT bude nyní připravovat podobný seriál z prostředí hned několika nemocnic. V plánu je podzim. Není to (prý) zrovna veřejná informace, takže Tiše Tiše! Mimochodem, je milé, že Prima překvapivě zařadila do vysílání také něco jiného, než seriál vlastní výroby, což byl zřejmě pro diváky této skvostné televize šok.