Hlavní navigace

NHL na Nově Sport poprvé už tuto sobotu ve 21:05

Lukáš Polák

Nova je exkluzivním vysílatelem NHL pro území České republiky. Přímé přenosy bude kromě kanálu Nova Sport vysílat i na svém videoportálu Voyo.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Čekání sportovních fanoušků je u konce. S několikaměsíčním zpožděním začne tuto sobotu ve Spojených státech a Kanadě nejsledovanější hokejová soutěž světa – NHL. První přímý přenos se na Nově Sport objeví právě 19. ledna od 21:05. Proti sobě se postaví týmy Philadelpia a Pittsburghu. V přestávkách se budou moci diváci podívat na magazíny NHL News a Sport Expres. Duel se bude reprízovat následující den, v neděli 20. ledna od 9:10.

K TÉMATU: Start NHL změní vysílání Novy Sport a Fandy. Nabídnou alespoň jeden přenos denně

Další přímý přenos je naplánován na neděli od jedné hodiny ranní, kdy se proti sobě postaví týmy Tampy Bay a Washingtonu. Nova Sport utkání zreprízuje ještě ten den ve 13:15. Živě uvidí diváci také duel mezi Minnesotou a Dallasem, který je připraven na pondělní druhou hodinu ranní. Jak již bylo uvedeno výše, stanice bude vysílat také aktuální zpravodajství s názvem NHL News. Soutěž by se měla objevit také na Fandovi, Nova ale rozpis zápasu nezveřejnila.

Našli jste v článku chybu?