Hlavní navigace

Televize Nova 10. července představí svůj nový kanál Fanda. Podívejte se na promo

1. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice má cílit především na muže. Už podle dřívějších informací má nabídnout mimo jiné filmy a seriály ze zahraniční produkce plus sport a erotiku.

Televize Nova dnes zaslala novinářům pozvánku na tiskovou konferenci, na níž představí svůj očekávaný televizní program Fanda. Ten má být určený zejména mužům. Tisková konference se bude konat 10. července a server DigiZone.cz se jí pochopitelně zúčastní. Už dnes společnost Media Broadcast, která bude na satelitní pozici 23,5 stupně východně zajišťovat distribuci kanálu Fanda, zapojila kódování Conax (slouží pro kabelové operátory) na jeho programové předvolbě. Program už má také přiřazeny parametry PID (audio a video)

cif 24 - early cena - média

K TÉMATU: Přichází fanda, pátý program Novy. Na satelitu se objevila testovací pozice

Doposud však není jasné, zdali bude kanál dostupný hned v základní nebo některé z prémiových nabídek operátorů. Další otázkou je, bude-li vůbec stanice šířena i v zemském digitálním vysílání, na nějž má CET 21 také licenci. Média spekulují o tom, že program by mohl být placený. Určitou představu o tom, co bude Fanda vysílat, si mohou zájemci udělat na stránce www.fanda.tv. Promo se skládá z velice krátkých prostřihů z chystaných seriálů, filmů a sportovních přenosů. Podaří se vám je identifikovat?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).