Hlavní navigace

Nova odvysílá v neděli další střihový pořad k 15. výročí

23. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

23. 1. 2009

Po úspěšném střihovém pořadu, který byl odvysílán minulý týden v neděli na televizi Nova a věnoval se prvním pěti letům tohoto kanálu, přichystala česká komerční jednička další. Nabídne ho opět v neděli, a to 25. ledna ve dvacet hodin. Má název Druhý dech a vrací se do let 1999–2003. Hostiteli budou tentokrát bavič Petr Novotný, herec Dalibor Gondík a publicista Radek John. Diváci se mohou těšit na ukázky z pořadů Hogo fogo, Tele tele, Skopičiny, Zlatíčka, Gogo šou, Politické harašení, a také z vyhlašování Miss ČR a oslav Silvestrů.

Tvůrci nezapomněli ani na první televizní román – úspěšný seriál Pojišťovna štěstí či nejslavnější filmové trháky té doby, které představí Zlata Adamovská, dodala tisková mluvčí Novy Michaela Fričová. Kromě střihového pořadu připravila komerční jednička také Hogo fogo Hany Zagorové a Štefana Margity, odvysíláno bude v 8:40, a Dobroty Petra Novotného. Ty nabídne Nova v 09:45. Úvodní střihový pořad s názvem První (k)roky vidělo v průměru 25,3 procenta dospělých diváků, což představuje 2,20 milionu lidí.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.