Hlavní navigace

Nova potvrdila, že připravuje nové tematické kanály. Jeden už brzy

1. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 2. 2011

Nejméně jeden nový tematický kanál spustí v dohledné době televize Nova. Na dnešní tiskové konferenci k jarnímu programovému schématu to prohlásil generální ředitel Novy Jan Andruško. Interně pracujeme na projektech dalších kanálů, na několika kanálech. Osobně si myslím, že minimálně jeden z těch kanálů bude připraven tak, abychom ho spustili, jakmile to bude potřeba, řekl Andruško.

K TÉMATU: Nova si registruje názvy pro nové kanály, i Nova Kids nebo Nova Hobby

ebf - tip do článku - debata

Jak jsme vás informovali již dnes ráno, Nova si podala k patentovému úřadu žádost o registraci více názvů pro nové tematické kanály: Nova Doma, Nova Lady, Nova Kids, Nova Cartoon, Nova Family, Nova Music a Nova Hobby. Na možnost vzniku nových stanic Novy během tiskové konference upozornily u mluvčí Michaela Fričová a programová ředitelka Alex Ruzek.

Nyní vám představíme nabídku našich dalších tří kanálů, a kdo ví, zda příště nebudeme představovat program u ještě více kanálů, řekla mluvčí Fričová. Čtvrtým kanálem Novy je Nova sport, ale jak už řekla Míša, příště jich budeme mít možná víc, dodala Ruzek při představování jarních schémat tematických stanic ze skupiny Nova. Největší naději na rychlý start má projekt ženské televize Doma, který už majitel Novy spustil na Slovensku a v Chorvatsku, a vychází z konceptu rumunské stanice Acasa TV, která rovněž patří skupině CME.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).