Hlavní navigace

Nova stahuje seriál Drazí sousedé. Vystřídají ho filmy

8. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Nova
AKTUALIZOVÁNO – Z televize Nova právě přišlo krátké oznámení týkající se už tohoto pondělí, kdy měla být vysílána další dvojice dílů. Seriál přitom při jeho startu, 14. března, vidělo 931 tisíc diváků.

AKTUALIZOVÁNO, 19:00 hod.: Podle informací, které server DigiZone.cz získal z neoficiálního, ale spolehlivého zdroje, bylo natočeno 29 dílů seriálu. Tiskové oddělení TV Nova se nám k našemu dotazu ještě nevyjádřilo.

Oficiální zpráva říká následující: Od 11. dubna bude seriál Drazí sousedé nahrazen oblíbenými českými filmy. V pondělí 11. dubna se tak diváci TV Nova mohou od 20:20 těšit na komedii Zdeňka Trošky Babovřesky. O vysílání zbývajících dílů seriálu Drazí sousedé budeme včas informovat.

Seriál vysílaný (nově) po dvou dílech najednou běžel v pondělí v hlavním vysílacím čase a jeho soupeři, tedy zejména Případy 1. oddělení (ČT 1) a Ohnivý kuře (Prima), se pro něj už druhého vysílacího večera ukazují jako příliš silní. Nezačínal přitom vůbec špatně. Hned při svém uvedení byl trojkou večera a v nejsledovanější skupině 15+ se díky 931 tisícům diváků (podíl na publiku 22,18 %) bez problémů dostal mezi TOP 10 pořadů za všechny stanice.

Jak se nyní ukazuje, poprvé a naposledy…

K TÉMATU: Nova představila první ukázky ze seriálu Drazí sousedé

Glosa – Drazí sousedé – hvězda na jeden natáčecí den to nevytrhne

Drazí sousedé trojkou večera. Je to dobře, nebo špatně? Uvidíme

O týden později, tedy 21. 3., už v TOP 10 chyběl a sledovalo ho (ve 20:20) 623 tisíc diváků při podílu na publiku 15,1 %. V pondělí 28. 3. 2016 (opět 20:20) ho vidělo už jen 595 tisíc diváků (13,06 %) a tento týden vykázal, opět v nejsledovanější divácké skupině 15+, 524 tisíc diváků (12,6 %).

ICTZ23


Autor: Nova

Vysílání devátého a desátého dílu už televize Nova zastavuje, ohlášené programové změny jsou následující: Pondělí 11. 4., 20:20 hod.: Babovřesky, poté další pondělí Babovřesky 2 a 25. 4. Slunce, seno, jahody.

Snažil jsem se alespoň zjistit, kolik má Nova předtočených dílů a zda se ty neodvysílané náhodou neobjeví, pro skalní fanoušky, alespoň na Voyo, ale bohužel zatím bez odezvy. Pokud se něco změní, resp. alespoň některé informace zjistíme, dáme vědět.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.