Hlavní navigace

Nova v lednu zopakuje staré díly Comebacku a nasadí docusoap Zvěřinec

10. 12. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
10. 12. 2010

Žádné výrazné programové změny nechystá na leden televize Nova. Z programových plánů na první dva lednové týdny vyplývá, že k avizovanému rozšíření zpravodajství a zavedení Poledních Televizních novin zřejmě dojde až od února, kdy Nova tradičně slaví výročí zahájení vysílání a představuje nové jarní vysílací schéma. Pokud má něco charakterizovat lednové schéma Novy, jsou to reprízy.

K TÉMATU: Nova zavádí polední zprávy, tvrdí bulvár. Televize to nekomentuje

První lednový týden z vysílání Novy dokonce zmizí denní seriál Ulice, který nahradí starší české komedie – trilogie Byl jednou jeden polda a dva díly Kamaráda do deště (od pondělí 3. ledna každý den od 17:55 hod.). Ulice se vrátí na Novu od pondělí 10. ledna v osvědčeném čase od 18:30 hod. Počínaje Novým rokem také Nova přestane ve všední dny podvečer reprízovat starší díly seriálu Dr. House a nahradí je první řadou seriálu Dva a půl chlapa z roku 2003, která bude mít pevný vysílací čas od 17.30 hod. po Odpoledních Televizních novinách.

ČTĚTE TAKÉ: Nova stahuje z vysílání docusoap Zvěřinec, poslední Příběh bez scénáře

Od druhého lednového týdne pak Nova na podvečer mezi Odpolední Televizní noviny a seriál Ulice zařadí starší řady seriálu Odložené případy (od 17:40). Na středeční večer od 20 hodin televize nasadila původní sitcom Comeback. Nepůjde však o premiérovou třetí řadu, Nova začne od 5. ledna reprízovat starší díly a začne částí Absťák z konce první řady. Jediným premiérovým vlastním pořadem v lednu bude pětidílná docusoap Zvěřinec z prostředí plzeňské zoologické zahrady.

KL22 hlasovani

Pětidílným Zvěřincem Nova uzavře cyklus původních dokusoap Příběhy bez scénáře

Zvěřinec měla Nova vysílat v rámci cyklu Příběhy bez scénáře už na přelomu listopadu a prosince. Tehdy jej plánovala na středy večer od 22:15 hod. Nyní jej nasadí od středy 5. ledna ve 21:55 hod. Z nedělního vysílání Novy pak zcela zmizí pořad Babicovy dobroty, který se v programových plánech na první dva lednové týdny neobjevuje ani v žádný jiný den.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.