Hlavní navigace

Nova zavede ve všední dny Odpolední Televizní noviny

20. 1. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 1. 2007

Dvě zpravodajské relace denně nabídne od 5. února televize Nova. K hlavním večerním zprávám přibudou Odpolední Televizní noviny. Televize je nasadí každý všední den od 17:00 a společně se Sportovními novinami a Počasím potrvají 40 minut. Vyplývá to z pravidelných programových plánů, které Nova rozeslala tento týden redakcím tištěných médií.

Ke stejnému dni Nova rozšíří vysílání podvečerního seriálu Ulice na dvě epizody denně. Ulice bude začínat už v 18:35, druhá epizoda ale bude kratší o 15 minut. Vzhledem k výrobní náročnosti a vytíženosti prvotřídních herců seriálu Ulice se nám zatím nedaří vyrábět dva plnostopážové díly na každý všední den. Jedná se pouze o první krok, naším cílem je dosáhnout dvou plnostopážových dílů, slibuje výkonný producent seriálu Michal Reitler.

BRAND

Mezi Odpolední Televizní noviny a Ulici stanice zařadí seriál Kobra 11. Nedělní večery, které konkurenční Prima obsadí populární soutěží Ber nebo neber s bývalým moderátorem nováckých Televizních novin Pavlem Zunou, Nova věnuje původním českým komediím, které doplní druhou řadou amerického seriálu Ztraceni. Ten bude Nova od února vysílat v premiéře jak v pondělí od 20:00, tak v neděli od 21:40.

Premiérovému dílu soutěže Ber nebo neber na Primě bude v neděli 11. února konkurovat komedie Byl jednou jeden polda a dvacátý díl seriálu Ztraceni. Zavedením nové odpolední zpravodajské relace Nova kopíruje osvědčený model rumunské televize Pro TV, která rovněž nabízí ve všední dny odpolední zprávy od 17:00 (viz programové schéma Pro TV). Pro TV a Nova mají společného vlastníka, americkou společnost CME, a generální ředitel Pro TV Adrian Sarbu je od loňského února zároveň šéfem všech televizních stanic CME v České republice, na Slovensku a v Rumunsku.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).