Hlavní navigace

Novým PR manažerem Rádia Impuls je bývalý šéf marketingu ČT Tomáš Přenosil

4. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někdejší vedoucí oddělení marketingu České televize Tomáš Přenosil se stal novým PR manažerem celoplošného komerčního Rádia Impuls.

Ve funkci nahradil Ivu Stříbrskou, která se rozhodla přijmout pracovní nabídku v zahraničí. „Úkolem Tomáše bude především zajišťovat koordinaci a organizaci PR aktivit Rádia Impuls. Jsem ráda, že jsme se dohodli na spolupráci,“ komentovala příchod Přenosila do Rádia Impuls jeho marketingová ředitelka Karolina Šimová. Nový PR manažer spolupracuje s Impulsem externě, stejně jako s divadelní společností Studio DVA, již také mediálně zastupuje.

„Prioritu svého působení v Rádiu Impuls spatřuji především v práci na projektu dobrých skutků Pošli to dál. Pomáhání druhým mě provází od mého prvního zaměstnání v Dětském krizovém centru v Praze,“ uvedl ke svému angažmá v nejsposloucha­nějším českém rádiu Tomáš Přenosil. Z České televize odešel ještě před změnami, které nastaly po rezignaci bývalého generálního ředitele Jiřího Janečka a nástupu nynějšího šéfa Petra Dvořáka.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).