Hlavní navigace

Novým PR manažerem Rádia Impuls je bývalý šéf marketingu ČT Tomáš Přenosil

Jan Potůček

Někdejší vedoucí oddělení marketingu České televize Tomáš Přenosil se stal novým PR manažerem celoplošného komerčního Rádia Impuls.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet


Ve funkci nahradil Ivu Stříbrskou, která se rozhodla přijmout pracovní nabídku v zahraničí. „Úkolem Tomáše bude především zajišťovat koordinaci a organizaci PR aktivit Rádia Impuls. Jsem ráda, že jsme se dohodli na spolupráci,“ komentovala příchod Přenosila do Rádia Impuls jeho marketingová ředitelka Karolina Šimová. Nový PR manažer spolupracuje s Impulsem externě, stejně jako s divadelní společností Studio DVA, již také mediálně zastupuje.

„Prioritu svého působení v Rádiu Impuls spatřuji především v práci na projektu dobrých skutků Pošli to dál. Pomáhání druhým mě provází od mého prvního zaměstnání v Dětském krizovém centru v Praze,“ uvedl ke svému angažmá v nejsposloucha­nějším českém rádiu Tomáš Přenosil. Z České televize odešel ještě před změnami, které nastaly po rezignaci bývalého generálního ředitele Jiřího Janečka a nástupu nynějšího šéfa Petra Dvořáka.