Hlavní navigace

O2 Sport se pouští do počítačových her. Odvysílá Counter-Strike

10. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: O2
V tzv. Eleague se střetávají profesionální hráči, které lákají špičkoví soupeři i finanční odměna přesahující milion amerických dolarů.

Počítačová hra Counter-Strike: Global Offensive je on-line střílečka, v pořadí čtvrtá hra z této série, kterou vyvinulo Valve Software ve spolupráci s Hidden Path Entertainment.

Pro dlouho očekávaný projekt Eleague bylo v americké Atlantě postaveno speciální studio, které poslouží jako bitevní pole pro celkem 24 nejlepších týmů. O2 Sport přinese závěrečnou část soutěže, včetně finálového duelu.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool streamuje přenos z Intel Extreme Masters

Yahoo oznámila uzavření divize Smart TV ukončení provozu oddělení on-line her

Sobotní přímý přenos Eleague s originálním komentářem začíná na O2 Sport ráno od 4:00 hodin. Od 22:00 hodin pak poběží komentovaný záznam, kterým fanoušky provede dvojice Ondřej Kvarda a Marek Hovanec. Přímé přenosy na O2 Sport pak poběží pravidelně každý týden v sobotu až do konce července.

BRAND23 Workshop

Studio Eleague v americké Atlantě.
Autor: O2

Studio Eleague v americké Atlantě.

Eleague je obrovský skok pro celou herní komunitu, protože se vůbec poprvé dostává tento elektronický sport do velkých televizí, přímý přenos bude distribuován do více než 80 zemí. Je to šance, jak neznalému sportovnímu nadšenci ukázat, proč něco takového sleduje obrovské množství lidí po celém světě, prozradil komentátor Ondřej Kvarda.

Po Prima Cool tak do přenosů počítačových her vstupuje další televizní stanice a dopředu deklaruje, že má v plánu věnovat se jim i v budoucnu. Ostatně O2 se bude také podílet na partnerství turnaje RoG Finals 10, který se koná 25.-26. června 2016 ve Svitavách.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).