Hlavní navigace

O2TV dá všem zákazníkům na Vánoce 65 hodin pořadů z placených kanálů zdarma

21. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po restartu set-top-boxu budou moci všichni uživatelé O2TV využít omezenou knihovnu pořadů AXN, HBO, Jim Jam, Discovery a dalších stanic

Pětašedesát hodin pořadů z různých placených kanálů zdarma formou přístupu do jejich videotéky dá všem svým zákazníkům k Vánocům největší IPTV služba v Česku, O2TV. Až do 2. ledna budou moci sledovat pořady a filmy z produkce kanálů AXN, HBO, Jim Jam, Discovery a mnoha dalších. Jsou mezi nimi i seriály, dokumenty, či pohádky pro nejmenší. Zákazníci se k nim dostanou po restartu set-top-boxu v sekci “Můj přehled” v hlavním menu.

K TÉMATU: Počet zákazníků O2TV se zvýšil na 140 tisíc, oproti předchozímu čtvrtletí opět o tisícovku

“Chtěli jsme našim zákazníkům dopřát více zábavy u obrazovek a dětem zkrátit čekání na Ježíška, proto jsme nachystali extra porci pořadů na O2TV, ze kterých si vybere každý,” uvedl Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica Czech Republic, která O2TV provozuje. V “Mém přehledu” je speciální vánoční dárek od O2TV označen jako “Nadílka”. Zákazníky O2 na ni bude upozorňovat i speciální reklamní spot na O2TV.

MM socky3

SERIÁL: Průvodce světem IPTV

V rámci vánoční akce bude zdarma k dispozici například seriál Firma, příběhy tučňáka Pingu pro nejmenší nebo dokument Ptačí paparazzi. Placená Videotéka O2TV navíc na vánoční svátky nabídne několik filmových premiér na O2TV, například snímky Líbáš jako ďábel, Rebelka, Madagaskar 3, Muži v černém 3, Bastardi 2 a další.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.