Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku O2TV a O2TV Go se společnou nabídkou až 140 kanálů od Milan Keršláger - Nerozumím tomu, že cena mimo síť O2 je...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 5. 2015 20:52

  Milan Keršláger

  Nerozumím tomu, že cena mimo síť O2 je vyšší, než v síti O2, protože jim odpadnou náklady na dopravu těch dat - k zákazníkovi totiž data bude muset dopravit někdo jiný. Ten ceník evidentně sestavoval někdo, kdo si myslí, že má na IPTV monopol... a dobře ví, že fakticky má monopol i na xDSL (díky naším poslancům a všem vládám za posledních 20 let).

 • 29. 5. 2015 9:14

  Naax (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Naklady na dopravu jsou ve skutecnosti stejne nebo vyssi protoze mimo jejich IPTV site musi pouzivat Unicast misto Multicastu co jim zpusobi vyssi naklady na centralni infrastrukturu a taky to zpusobi vice problemu u koncovych zakazniku, takze jsou vyssi naklady na uzivatelsku podporu.
  K te druhe casti se nevyjadruji, nejsem nato kvalifikovany:)

 • 29. 5. 2015 9:43

  Vindis

  Co je na tom k nepochopení. Tady nejde ani tak o technickou část, ale spíše o klientskou část. Mimoto, kde se píše, že cena je za náklady za dopravu?

  Je naprosto běžné, že vlastní klienti mají výhodu oproti jiným. Kdyby to bylo naopak nebo ceny by byly stejné, tak jeho klienti by v tom viděli zradu a od firmy by utekli. Což by se firmě nelíbilo.

  A jen tak, síť O2 nejsou jeho kabely (xDSL), ale jeho klienti. Například T-Mobile, který má také xDSL a využívá O2 infrastrukturu, přístup k O2TV nemá. A po zprovoznění O2TV všem bude TMO veden také jako mimo síť O2, i když využívá jeho kabely.