Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku O2TV se rozšíří od listopadu i o HD kanály. Má to však své ale od Ondřej Burian - Nejak tomu nerozumim, ale uz rok mam tuhle...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 10. 2011 16:00

  Ondřej Burian
  Nejak tomu nerozumim, ale uz rok mam tuhle sluzbu a CtHD, NovaHD a NovaSportHD mam celou dobu v zakladni nabidce O2TV Flexi, takze novinkou budou jen dalsi zminovane kanaly. Mam snad neco navic, co nemaji ostatni?
  Jinak ze zacatku bylo obcasne rozpadani obrazu, to pak prestalo a behem roku naprosto v pohode sluzba, ted opet cca 2 mesice dojde k obcasnemu kostickovani.
 • 25. 10. 2011 23:57

  bez přezdívky
  Zdravím. Souhlasím. Taky tyhle tři HD mám už dlouho, od dubna kdy jsem O2 TV pořídil. Ale nejde z nich nahrávat, tak asi pak to půjde. Spíš o ty programy potom přijdeme až to od února asi někam přesunou. Píšou něco o tom, že budou v základní nabídce do konce ledna 2012. Jinak tu někdo psal o dobrých nabídkách UPC a jiných. Bydlím v Pelhřimově v centru. Mám VDSL za 400 a Tv za 250 a jsem spokojený. Když jsem hledal poskytovatele internetu obvolal a obešel jsem co šlo. Mimochodem UPC mě poslalo do pr... Hlavně se mi líbí jejich heslo: UPC Internet - Připojení pro každého. Hmmm, jen asi ne pro mě. Taky jsem měl možnost WiFi 2 MB za 480. Nechci hájit O2. Ale bohužel je to pro mě jediná slušná možnost na internet a Tv.