Hlavní navigace

Óčko plní slib - umístilo archiv pořadů na internet

12. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

12. 10. 2009

Další televizí, která začíná nabízet svůj online archiv je hudební kanál Óčko. Pořady této televize se začínají objevovat na videoportálu Stream.cz, který nabízí i vlastní produkci TV Prima. Z portfolia Óčka se objeví pořady knokaut, Frisbee, Bravo TV, 5. element, Madhouse, Stylissimo, Filmshot, Inbox a další. V okamžiku spuštění mají návštěvníci k dispozici celkem 44 dílů různých pořadů Óčka.

Na Stream.cz nebudeme dávat všechny pořady, ale jen ty, ke kterým máme odpovídající práva. Součástí naší dohody se Stream.cz je i realizace společných obchodních aktivit, budeme k pořadům umístěným na internetu prodávat reklamu, uvedl výkonný ředitel televize Hynek Chudárek.

Óčko bude také sledovat návštěvnost jednotlivých pořadů na internetu a podle chování dotyčné komunity přizpůsobí svá témata ve vysílání. Bude to pro nás další informace o tom, o jaká témata mají naši diváci a návštěvníci internetu zájem, dodal Chudárek.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.