Hlavní navigace

Óčko spustí tematické internetové streamy. Nový web bude nejpozději v polovině června

28. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Několik významných novinek chystá pro své diváky hudební televize Óčko. Těšit se mohou například tématické streamy, interaktivní webové stránky a spolupráci s videoserverem YouTube.

Hudební televize Óčko vyhoví milovníkům skladeb z let 80. a 90. a také těm, kteří dávají přednost české a slovenské hudbě. Na internetu pro obě skupiny diváků spustí internetové streamy, které budou vysílat pouze takto úzce specializovanou hudbu. Informoval o tom server MediaGuru.cz. Digitální prostředí chápeme jako další prostor pro šíření našeho obsahu. Ke spuštění na podzim máme připravený také projekt s využitím archivu spotů, uvedl generální ředitel Óčka Štěpán Wolde.

BRAND

ČTĚTE TAKÉ: Óčko v létě „vytáhne“ reprízy Face2Face a VIP Mixxxeru. Naladí se na festivalovou vlnu

Spuštění interaktivního webu televize, který nemá doposud v českém virtuálním prostředí obdoby, chce Óčko spustit nejpozději v polovině června. Nové internetové stránky budou připomínat trasu metra, po níž bude uživatel pomyslně cestovat. Následně bude stačit, když uživatel klikne na vybranou část webu, která se mu následně prolne do stránky. MediaGuru uvedl, že větší prostor mají na novém portálu dostat streamovaná videa a archiv pořadů. Óčko chce být také streamováno přes YouTube.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).