Hlavní navigace

Óčko vychází vstříc fenoménu YouTube, internetové hvězdy dostanou větší prostor

3. 9. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ PODZIMNÍ SCHÉMA – „Stavíme na osvědčených formátech, kdy hudbu doplňují krátká videa a moderované playlisty,“ uvedl šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha.

Větší prostor ve vysílání dostanou se vstupem do podzimní sezóny, konkrétně od pondělí 7. září, na hudební televizi Óčko takzvaní youtubeři, tedy mladí lidé, kteří se svými vrstevníky komunikují prostřednictvím videoserveru YouTube, kde se stali jejich idoly. Novou tváří Óčka se stane shopaholička Nicol (shopaholic – posedlá nakupováním, pozn. red.) a gamer Herdyn (na YouTube zveřejňuje herní videa a recenze PC her, pozn. red.). Pokračovat budou oblíbené pořady Limuzína s Mírou Hejdou, novinky z filmového světa Filmshot, hitparáda Óčko Chart, Bravo TV s Martinem Harichem či tanečně zaměřený Digital Love.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Óčko představilo nové studiové prostory, využije je Mňam TV i celá Mafra

Stavíme na osvědčených formátech, kdy hudbu doplňují krátká videa a moderované playlisty, uvedl šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha a doplnil: Díky Óčku mohou youtubeři oslovit více diváků, získají podporu našich facebookových stránek a plánujeme i novou profi grafiku, která každý vlog zabalí do podoby stylového minipořadu. Upgradem projde i Dotykáč s populárním youtuberem Stejkem. Rozšíření se dočká i Drive, nemainstreamový pořad zaměřený na kytarovou scénu a lifestyle. Ve večerním vysílání ho doplní krátké bonusové a „bestof“ materiály s názvem Over Drive. Další novinkou bude pořad Zpátečka. Hodinový playlist nahlédne do historie Óčka, které v říjnu oslaví třináct let.

ČTĚTE TAKÉ: Óčko nabízí v hybridním vysílání nově možnost objednání taxislužby

BRAND23 Workshop

Za dobu své existence bylo Óčko u zrodu takřka všech hvězd domácí scény. Můžeme se tedy těšit na jejich začátky v hudební branži. Jako první a dlouho jediná hudební televize u nás jsme vždy přinášeli i aktuální zahraniční hity. Ty největší si připomeneme a postupně playlist doplníme i o perličky z prvních pořadů, od kultovní Baráže až po hiphopový 5. element, přiblížil dále k podzimním novinkám ve vysílání Óčka jeho šéfdramaturg. Celý podzim se ponese v ještě intenzivnějším propojování všech našich aktivit, od televizního vysílání přes naše silné sociální sítě a online až po koncerty a klubové akce v produkci Óčko Promotion, doplnil Alexandr Guha.

SCHEMA Od 7 9 2015 Final by Lukáš Lucky Polák

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).