Hlavní navigace

Od začátku listopadu zahájil vlastní vysílání Český rozhlas Zlín

Autor: Český rozhlas
Jan Brychta

Český rozhlas Zlín naladí posluchači ve Zlíně na frekvenci 97,5 FM, v Uherském Hradišti na 99,1 FM, v Uherském Brodě na 107,3 FM a ve Vsetíně na 89,5 FM.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Regionální vysílání Českého rozhlasu ve Zlínském kraji odstartoval dnes v 11 hodin dopoledne generální ředitel René Zavoral. Program Českého rozhlasu Zlín každé všední ráno odstartuje pořad Dobré ráno, Moravo s Petrem Uhříkem, odpolední blok bude patřit Rendez-vous, kterým posluchače provede moderátor a herec Pavel Vacek, a pátá hodina odpoledne nabídne zpravodajsko-publicistický souhrn Den ve Zlínském kraji. 

Zpravodajské formáty a rozhovory se zajímavými hosty doplní hudební výběr toho nejlepšího z české a slovenské tvorby. Repertoár nové stanice nabídne i oblíbené pořady a magazíny, mezi které patří například Apetýt, Srdcovky Zdeňka Junáka, Morava krásná zem, Na Moravskou notu nebo Blahopřání s písničkou, které budou nedílnou součástí vysílání Českého rozhlasu Zlín, dodal ředitel Českého rozhlasu Brno a Zlín Jaromír Ostrý. Více informací naleznete na webu stanice.