Hlavní navigace

Oddělení komunikace Českého rozhlasu bude nově šéfovat zkušená píáristka Eva Sroka

22. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Khalil Baalbaki, Český rozhlas
Eva Sroka přináší do veřejnoprávního rozhlasu bohaté zkušenosti v oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání eventů.

Věřím, že nástup Evy Sroky do Českého rozhlasu bude vzhledem k jejím cenným zkušenostem ze všech oblastí komunikace s veřejností velkým přínosem. Veřejnoprávní rozhlas nabízí posluchačům atraktivní program, řadu aktivit, projektů a služeb, o kterých chceme veřejnost informovat. Komunikace veřejnoprávního média by měla být vstřícná, srozumitelná a otevřená, uvedl tiskový mluvčí Českého rozhlasu Jiří Hošna.

MMF23 tip3

Eva Sroka řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Specializovala se zejména na klienty ze sféry zdravotnictví, IT/telco a rychloobrátkového zboží, a to zejména v oblasti strategického poradenství a krizové komunikace. Jsem velmi ráda, že jsem se stala plnohodnotnou součástí veřejnoprávního Českého rozhlasu. Věřím, že zde naplno zúročím své zkušenosti, které jsem za léta v oblasti komunikace a marketingu získala. Vždy jsem vedla kampaně pro několik klientů najednou a je pro mne příjemnou změnou, že nyní bude „klient“ jen jeden, dodala Sroka.

Eva pracovala v měsíčníku Technický magazín a poté více než osmnáct let působila v PR agentuře AMI Communications, kde se postupně stala i jedním z partnerů. Projekty týmů, které řídila, několikrát získaly Českou cenu Public Relations a ocenění European Excellence Awards.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).