Hlavní navigace

Office 2010 v češtině je v maloobchodním prodeji

Jiří Macich ml.

Na maloobchodní pulty dnes dorazila česká verze kancelářské sady MS Office 2010, která je tak nyní dostupná i pro zákazníky z řad domácností a menších firem. Věříme, že o novou verzi Office 2010 bude mezi domácnostmi a podnikateli velký zájem, protože jen samotnou beta verzi programu Office 2010 si stáhlo pětkrát více zákazníků než beta verzi předchozích Office 2007, říká Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker v české pobočce společnosti Microsoft. Kromě klasického krabicového…

Na maloobchodní pulty dnes dorazila česká verze kancelářské sady MS Office 2010, která je tak nyní dostupná i pro zákazníky z řad domácností a menších firem. Věříme, že o novou verzi Office 2010 bude mezi domácnostmi a podnikateli velký zájem, protože jen samotnou beta verzi programu Office 2010 si stáhlo pětkrát více zákazníků než beta verzi předchozích Office 2007, říká Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker v české pobočce společnosti Microsoft. Kromě klasického krabicového balení si poprvé čeští zákazníci mohou kancelářskou sadu Microsoftu koupit i v podobě kartiček s produktovým klíčem. Instalační soubory je pak možné stáhnout z Internetu a budou přítomné i na některých nových počítačích.

Edice nazvaná Pro studenty a domácnosti s textovým editorem Word, tabulkovým kalkulátor Excel, nástrojem PowerPoint pro tvorbu a prohlížení prezentací a programem OneNote na správu poznámek vyjde při pořízení karty na 2490 Kč (doporučená maloobchodní cena). Edice Pro podnikatele, která navíc obsahuje e-mailového klienta Outlook, vyjde při pořízení karty na 5990 Kč (opět doporučená maloobchodní cena). Zájemci si mohou stáhnout časově omezené zkušební verze z webu Microsoftu. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?