Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Ohnivý kuře – jejich recept na zábavu od Libor Zapletal - Pane Žáčku.Za to vaše práce je perfektní. Každý...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 3. 2016 13:35

  Libor Zapletal (neregistrovaný) 188.175.132.---

  Pane Žáčku.Za to vaše práce je perfektní. Každý týden to tu čteme. Kvalita vašich recenzí je asi taková jako u těch seriálů .které vy tu tak kritizujete. Řekl bych, že s těmi seriály si dá někdo aspon malou práci ,což pro vás neplatí .A za pár let po vás neštěkne ani pes, tak jako po těch seriálech.

  Jinak k redakci a hlavně šéfredaktorovi. Po odchodu dvou klíčových redaktorů šla kvalita hodně a hodně dolů a jsem rád,že předplatné jsem už neobnovil.

 • 6. 3. 2016 15:36

  Rogue 11

  Kvalita práce pana Žáčka má opravdu obvykle daleko do dokonalosti. Ale tentokrát, pokud popsané opravdu proběhlo tak jak napsal, ho nekritizujte. Dokonale popsal poměry v české televizní, potažmo filmové branži. Tu trapnou malost a údajný profesionalismus.
  A paní Babčáková byla prostě zařazena naprosto mimo svůj typ, jí nejvíc sedí takové samorostlé zemité ženské (U mě dobrý, Comeback, Díra u Hanušovic) a prostě se s rolí povýšené snobky se šarmem nějak nesžila.
  A co se týká kritizovaného chování, opět má pan Žáček pravdu. Většina českých herců se má za hvězdy, ale jako hvězdy se opravdu chovat neumí.
  Velmi málo českých herců umí zahrát cokoliv, oni jsou tak nějak pořád v té stejné škatulce a většinou z ní neumějí vystoupit. Výsledkem je průšvih.
  No a na zcestné představy českých televizí jsme už snad zvyklí ne ?