Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku OneDrive nabízí zdarma více místa a vylepšuje podporu fotografií od wor - Řvu už několik let. Pár lidí to někdy...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 2. 2015 13:26

  wor (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Řvu už několik let. Pár lidí to někdy pochopí a člověka potěší když nad věcí začnou alespoň přemýšlet. Pro valnou většinu dementů však zůstaneš jako postižený blázen.
  Mnohokrát se mi stalo že už jenom řvát okolo sebe a vyhrožovat odinstalací, zrušením, odejítím atd. už nestačí. Kdyź proti šmejdům někdo nasadí tvrdší kalibr hned je za provokatéra, výtržníka a teroristu.
  Moje současná strategie, je využívat služby nějakého nejlépe začínajícího outsidera, který se snaží dostat na vrchol a pro zákazníka udělá první poslední (pokud nemá v hlavě nas-áno) Když se tam dostane je lépe odejít sám, dokud tě neodkopne s vyhrožováním, právníky a exekutory v zádech.
  Bohužel globalizace a monopoly a kartely jsou tak rozšířené že to jde čím dál méně.
  Gůůd lak a hezký slunečný den...

 • 1. 2. 2015 5:48

  wor (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Když mi takovou službu můj "pasák" nabídne, uvítám jí a využiju kde je nějakým způsobem přínosná. Ale aby mě nutil všemi možnými způsoby ukládat vše tam kam zrovna já nechci mi přijde jako fašismuz. Jako nedávno microsoft. Při ukládání nějakého souboru jsem ho běžně dával do dokumentů. A ejhle on tam nebyl. On se začal automaticky ukládat sic do Dokumentů ale na Skydrive. Na mrtvici. člověk je nucen dělat asi o čtyři klikance víc a zase víc přemýšlet a víc si vše hlídat. Rutina, rychlost a pohodlí jsou opět v p-r-d-e-l-i.

 • 1. 2. 2015 9:51

  TNT (neregistrovaný) ---.3.sdl.core.ttnet.cz

  Ježíši, tak ten skydrive odinstaluj, zruš si tam přístupy, protože to je jediný rozumný přístup jak je donutit změnit chování.
  Musel bych poslat stížnost, aby to mělo význam musel bys založit přes soci ální síť iniciativu, sehnat dost lidí, aby tyhle prasárny nedělali. Dělám ve firmě a tam na středním stupni řízení padají různé prasárny podpořené z různých zdrojů, že to je v pořádku a dopad na propad prodeje produktů to nemá a současně to povede ke snížení nákladů (na to nejvyšší vedení slyší nejvíc) a něco z vylepšováků se realizuje, protože když se lidi potom neozvou TAK JE VŠECHNO V NEJLEPŠIM POŘADKU! Bohužel změna se dá udělat jen silným nátlakem spotřebitelské skupiny nebo odchod.