Hlavní navigace

Online půjčovna her Frag.cz má 10 000 uživatelů

26. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

T-Mobile spouští internetovou půjčovnu her Frag hlásí titulek našeho článku z poloviny června. Teď pro změnu T-Mobile hlásí několik statistických údajů z prvních týdnů provozu jeho nejnovější internetové služby. Minulý týden server Frag.cz uvítal 10 000. registrovaného uživatele. T-Mobile dosažení této mety během dvou měsíců považuje za velký úspěch. Stránky služby navštívilo zatím více než 150 000 uživatelů. Ti registrovaní si aktuálně mohou vypůjčit některý z více než 350 herních titulů.…

T-Mobile spouští internetovou půjčovnu her Frag hlásí titulek našeho článku z poloviny června. Teď pro změnu T-Mobile hlásí několik statistických údajů z prvních týdnů provozu jeho nejnovější internetové služby. Minulý týden server Frag.cz uvítal 10 000. registrovaného uživatele. T-Mobile dosažení této mety během dvou měsíců považuje za velký úspěch. Stránky služby navštívilo zatím více než 150 000 uživatelů. Ti registrovaní si aktuálně mohou vypůjčit některý z více než 350 herních titulů. Dvacet procent uživatelů Frag.cz si zahraje každý den. Rekordmanem je uživatel, který už u her z Frag.cz proseděl 200 hodin.

O jaké hry je největší zájem? Podle statistik se zdá, že co Čech, to zahrádkář a chovatel. Jednoznačně nejpopulárnějším titulem je Farm Frenzy 3: American Pie. Mezi oblíbenými nechybí ani závodní FlatOut, vychytaná strategie Plants vs. Zombies či akční klasika Tomb Raider Underworld nebo Hitman Blood Money, uvádí T-Mobile v tiskové zprávě. Nadále platí nabídka vyzkoušet si možnosti Frag.cz na týden nezávazně zdarma. Služba není určena jen pro zákazníky T-Mobilu a je dostupná také pro uživatele ze Slovenska.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).