Hlavní navigace

Ostravská TV Polar už je dostupná i v digitální kabelové nabídce od UPC

13. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 10. 2011

Společnost UPC Česká republika začala šířit ostravskou regionální televizi Polar také prostřednictvím své digitální kabelové sítě (DVB-C). Doposud byla dostupná pouze v rámci analogové nabídky. Informoval o tom server Infoportály.cz, Internetové noviny Moravskoslezského kraje. Úlevu tato skutečnost přináší zejména těm divákům, kteří už na analogovou nabídku rezignovali nebo si jako noví zákazníci pořídili rovnou DVB-C.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Ostravská televize Polar rozšířila licenci pro kabelové vysílání mimo Ostravu

Reportáže televize Polar je ale možné také najít na internetových stránkách. Umisťuje je konkrétně na web http://www.tvpor­taly.cz/. Ne vždy si v současné době všichni uvědomí, že je neuvěřitelný zájem o šíření audiovizuálních pořadů, tedy v tomto případě o naše zpravodajství a podobně na internetu a tzv. internetových portálech. Protože rychlost internetu se obecně všude zvětšila, uvedl pro Infoportály Jaroslav Korytář, jednatel společnosti TV Polar, která stejnojmennou regionální televizi provozuje. Zařazení Polaru do nabídky UPC bylo problematické zejména proto, že televize je šířena kromě Ostravy i v dalších lokalitách, a to v různých mutacích. Běžní diváci si mohou program naladit také v regionálním multiplexu Local TV Klimkovice. Ten je šířen na 59. kanálu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.