Hlavní navigace

Partička se na Primu vrátí v červnu, televize ji nasadí v pondělí od 22:10

12. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
12. 5. 2011

Improvizační show Partička, jedna z neúspěšných jarních novinek televize Prima, se v červnu vrátí na obrazovku této stanice. Serveru Mediář.cz to řekl generální ředitel Primy Marek Singer. Televize nechala na svém webu hlasovat diváky, který z několika nabízených vysílacích dní a časů by jim nejvíce vyhovoval, a jako ideální vyšlo pondělí mezi 21.00 a 23:00 hod. Od června ji tedy zřejmě v tomto čase zařadíme, nejprve několika premiérovými díly a pak budeme opakovat ty nejlepší díly jarní sezony, přiblížil Singer.

K TÉMATU: Prima stahuje z pátku Aféry a Partičku, nahradí je Vraždami v Midsomeru

KL22 hlasovani

Podle předběžných programových plánů na první červnový týden se Partička na Primu vrátí v pondělí 30. května. Televize ji nasadí po novém pořadu Zdeňka Pohlreicha Šéf na grilu, začínat bude ve 22:10 hod. V tuto dobu nyní Prima dává druhou řadu amerického krimiseriálu Anatomie lži.

Prima Partičku vysílala v pátek večer od 21:00 hod., její výkon byl ale hluboko pod průměrným podílem Primy na publiku v tomto vysílacím čase i v celodenních číslech. Pořád si myslím, že je to unikátní formát s potenciálem, ale v čase po 21. hodině v pátek byl pro diváky příliš alternativní, říká nyní Singer. Není to talk show, ale skečová show, navíc nově to oživíme hosty, takový formát tu chybí. Zkusíme to lidi naučit a uvidíme jestli mu přijdou na chuť.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.