Hlavní navigace

Partii na Primě už nebude moderovat jen Jan Punčochář, ale i Lenka Pastorčáková

22. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Oba moderátoři si už vyzkoušeli moderování nedělní diskuse na Primě family jako tandem při rozhovoru s prezidentem Milošem Zemanem. Do budoucna se budou ale střídat.

Lenka Pastorčáková se stane novou moderátorkou nedělní politické debaty Partie na Primě family. Nevystřídá však dosavadního moderátora Jana Punčocháře, nýbrž se s ním bude v uvádění Partie střídat. Poprvé se v roli samostatné moderátorky Partie představí již tuto neděli, informovala FTV Prima na svém webu. Společně s Punčochářem však už uváděla exkluzivní Partii v neděli 10. března, kdy byl hostem pořadu čerstvě inaugurovaný prezident republiky Miloš Zeman.

K TÉMATU: Proč nás má Václav Klaus rád? Nevím, říká moderátor Partie na Primě

Pastorčáková dříve působila jako vnitropolitická reportérka Televizních novin na konkurenční Nově, předtím připravovala videoreportáže pro Českou tiskovou kancelář. Prima family zároveň oznámila, že příští neděli 31. března kvůli Velikonocům diskusní Partii vysílat nebude, takže další vydání s moderátorem Janem Punčochářem nabídne až 7. dubna. S Lenkou Pastorčákovou se pak bude v moderování pořadu střídat po týdnu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.