Hlavní navigace

Partnerství Discovery Communications a Olympic Channel má přinést nový obsah i v rámci VoD

1. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Eurosport
Dohoda pokrývá 50 trhů v Evropě a zahrnuje více digitálního obsahu i vyhrazená programovací okna pro Olympic Channel na kanálu Eurosport.

Olympic Channel je celoplanetární digitální platforma, kterou spustil Mezinárodní olympijský výbor po ukončení olympijských her v Riu 2016 s vizí nadále pokračovat ve vývoji lokalizovaných verzí. Ty mají fanouškům po celém světě umožnit zažít více osobních zkušeností s olympijskými hrami.

Podepsané partnerství pak nadále prohloubí současnou pozici Eurosportu jako tzv. Domova olympijských her v Evropě a nabídne sportovním fanouškům jednak živé přenosy a jednak přenosy ve formě videa na vyžádání (VoD). Nezmeškají tak nic podstatného, ať už se budou dívat na televizní obrazovky, nebo si pořady streamovat na svých mobilních telefonech, tabletech či přehrávat prostřednictvím Eurosport Playeru.

ČTĚTE TAKÉ: Od neděle nabídne Eurosport všechny zápasy ženského mistrovství Evropy ve fotbale

Dohoda s Discovery Networks uzavřena. Skylink o Eurosport nepřijde

Eurosport představil logo pro zimní olympijské hry

Eurosport Olympic Channel
Autor: Getty Images

Eurosport Olympic Channel.

Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton k tomu říká: MOV je mimořádně důležitý partner v našich přípravách na vysílání olympijských her v Pchjongčchangu 2018. Máme radost z této nové spolupráce, která prohloubí naše vztahy a rozšíří naše olympijské vysílání. Věříme, že je důležité vyprávět olympijské příběhy novým způsobem. To je důvod, proč pouze neopakujeme věci z olympijského archívu, ale nabízíme je jinak – například postavíme poprvé vedle sebe na obrazovku Usaina Bolta, Carla Lewise a Jessieho Owense v Závodě legend.

Marketing Meeting balicek

Jedinečný program odstartuje na Eurosportu 2. srpna, tedy zítra, a bude mj. obsahovat 60minutové magazíny a seriál Hall of Fame oživující největší příběhy z olympijských her. To vše – mimo jiné – i v rámci vysílacích hodin vyhrazených pro Olympic Channel na Eurosportu.

Dohoda byla uzavřena do roku 2024. Společnost Discovery Communications je zároveň do tohoto data exkluzivním držitelem multimediálních práv pro olympijské hry v Evropě, včetně České republiky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).