Hlavní navigace

Peníze.cz znovu prodány

Patrick Zandl

Finanční server Peníze.cz byl prodán. Novým vlastníkem se 13. září 2008 stala skupina českých investorů v čele s panem Františkem Alexou. Skupina odkoupila od společnosti SALVE Group 100% podíl společnosti. Tato zpráva je o to zajímavější, že podle dřívějších oznámení měly být Peníze.cz prodány pod křídla mediální skupiny Dignity patřící J.V. Čepovi. Co je za tím? Počkejte si na pondělní článek, ve kterém situaci podrobně rozebereme.

Finanční server Peníze.cz byl prodán. Novým vlastníkem se 13. září 2008 stala skupina českých investorů v čele s panem Františkem Alexou. Skupina odkoupila od společnosti SALVE Group 100% podíl společnosti.

Tato zpráva je o to zajímavější, že podle dřívějších oznámení měly být Peníze.cz prodány pod křídla mediální skupiny Dignity patřící J.V. Čepovi. Co je za tím? Počkejte si na pondělní článek, ve kterém situaci podrobně rozebereme.

Našli jste v článku chybu?
21. 12. 2008 22:42
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Honzík je malý hráč, jak se praví h...o v trávě, proto leze do zadku T. Kapalínovi, aby se spojilovali atd... Kapavka holt funguje tržně... (ostatně u něho jak bylo zvykem vždy...i přes různé kličky... že?) takových lidí je na čs. trhu iks... :-/