Hlavní navigace

Peter Duhan připustil výměnu ředitele Českého rozhlasu Pardubice

23. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
23. 2. 2012

Krajské studio Českého rozhlasu v Pardubicích patrně změní ředitele. Generální ředitel ČRo Peter Duhan to připustil na dnešním zasedání Rady ČRo v odpovědi místopředsedovi a mluvčímu rady Tomáši Ratiborskému, který upozornil na dlouhodobě nízkou poslechovost pardubického studia ČRo. Problém ve výkonu ČRo Pardubice vnímám, je to hlavně personální problém ve vedení stanice, řekl doslova Duhan.

MMF24

ČRo Pardubice vykazuje nejnižší poslechovost ze všech krajských studií veřejnoprávního rozhlasu, podle Duhana dlouhodobě nestačí na sousední studio v Hradci Králové a nedokázal si najít „správnou cestu“. Na přímou otázku, zda se to odrazí v personální změně ve vedení pardubického studia, Duhan nechtěl odpovědět konkrétně. Nechci to řešit tady veřejně, ale příští týden se s panem ředitelem ČRo Pardubice (Martinem Kolovratníkem, pozn. red.) sejdu a budu to řešit, řekl.

Místopředseda rady Ratiborský upozornil i na snižující se dobu poslechu ČRo Pardubice. Ono je to dané i tím, že ČRo Pardubice nemá žádné pevné jádro posluchačů, vysvětlil Duhan.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).