Hlavní navigace

Populární aplikace TuneIn Radio s důležitou „televizní“ aktualizací pro Android

28. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Americká společnost TuneIn k aplikaci uvádí, že jejím prostřednictvím je možné poslouchat tisíce rozhlasových po celém světě, ale také přehrávat sportovní přenosy nebo podcasty.

Populární aplikace TuneIn Radio, která by neměla chybět v mobilním zařízení (telefonu, tabletu) žádného zájemce o poslech rozhlasových stanic nejen z České republiky a ze Slovenska, ale z celého světa, se dočkala důležité aktualizace. Od tohoto týdne podporuje TuneIn Radio ve verzi pro operační systém Android také mini počítač Chromecast od Googlu. Pro jeho majitele to znamená jediné – kteroukoliv stanici dostupnou v této aplikaci si nyní lze přehrát i na televizoru, který zobrazí doplňkové informace k vysílanému programu. Uspokojivou zvukovou kvalitu lze získat přes poslech skrze domácí audio systém.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: Aplikace NBA Game Time včetně přenosů z NBA s podporou Google Chromecast

Vývojář aplikace, americká společnost TuneIn, k aplikaci dodává, že jejím prostřednictvím je možné poslouchat tisíce rozhlasových po celém světě, ale také přehrávat sportovní přenosy, zpravodajství, podcasty a hudbu. Celkem nabízí TuneIn Radio více než sto tisíc streamů, z nichž si vybere skutečně i ten nejnáročnější posluchač. Aplikace nabízí k daným stanicím také možnost alternativ, to znamená, že uživatel zároveň může objevovat další audio kanály, které doposud neznal. Vybrané streamy jsou v rámci TuneIn Radio dostupné exkluzivně v režimu 24/7, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Samozřejmostí je i sdílení na sociálních sítích.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.