Hlavní navigace

Poslankyně Levá z KSČM pochválila odvolaného ředitele ČRo Kasíka

24. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 7. 2009

Také komunistická poslankyně a členka sociálního výboru sněmovny Ivana Levá se zastala odvolaného generálního ředitele Českého rozhlasu Václava Kasíka. Ve svém komentáři pro deník Haló noviny uvedla, že Kasík pochopitelně nebyl bez chyb, ale pro veřejnoprávní médium udělal velký kus práce. Zároveň dodala, že pro období přechodu na digitální vysílání rozhlasu, nasadil dobrou startovní pozici.

Content tip EARLY

My, komunisté, nemáme důvod ředitele Kasíka vychvalovat. Atributem vysílání není vždy vyváženost, chybí pořad pro levicově smýšlející posluchače. Zkrátka se často cítíme diskriminováni. Přesto mě zmanipulovaný způsob jednání Rady ČRo – výsledek jednání byl dán předem, pobouřil,“ uvedla ve svém komentáři Levá a ptá se, kde zůstala pozitiva, která byla prezentována ve výročních zprávách. Najednou bylo všechno jinak. Nezbývá, než si položit otázku, komu znejistění veřejnoprávního rozhlasu poslouží, dodala.

ČTĚTE TAKÉ:
Kasík požádá právníky o analýzu svého odvolání
Mluvčí Rady ČRo Dana Jaklová obhajovala odvolání Kasíka
Bývalá šéfka Radiožurnálu Tachecí reagovala na kritiku Rady ČRo

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).