Hlavní navigace

Premiéru nové Nemocnice na kraji města uvidí nejdříve diváci v Žatci

3. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 9. 2008

Deset dní před televizní premiérou nové řady seriálu České televize Nemocnice na kraji města, doplněné podtitulem Nové osudy, uvidí první díl tohoto seriálu televizní diváci v Žatci. Právě v tomto městě totiž štáb natočil několik seriálových scén a ve spolupráci s žateckou radnicí připravil na úterý 16. září veřejné promítání v městském divadle. Informoval o tom deník Právo.

MM socky3

Česká televize přiveze na žateckou projekci i některé z hlavních protagonistů seriálu a členy štábu, sdělil listu producent Nemocnice Přemysl Pražský. Lístky na netradiční kino lze od pondělí zakoupit za 50 korun v infocentru žatecké radnice. Výtěžek ze vstupného bude určen na nákup infúzní pumpy pro dětské oddělení nemocnice, konkrétně pro tamní úsek dětské jednotky intenzívní péče, řekl Právu místostarosta Žatce Aleš Kassal s tím, že počet míst je velmi omezen.

Na televizní obrazovce se první díl seriálu Nemocnice na kraji města – Nové osudy objeví v pátek 26. září od 20 hodin na programu ČT 1. Plynule tak naváže na právě vysílanou předchozí řadu seriálu, Nemocnici na kraji města po dvaceti letech. Scénáristkou seriálu je Lucie Konečná, režisérem Viktor Polesný a kromě ČT se na produkci podílely firmy Luxor a MediaConsulting.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.