Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Při zrušení ADSL můžete být odpojeni i o několik dní dříve od Petr Bravenec - Nic překvapivého. Já jsem zrušil pevnou linku u...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 5. 2005 7:38

  Petr Bravenec (neregistrovaný)
  Nic překvapivého. Já jsem zrušil pevnou linku u Telecomu k 31. prosinci. Telefon byl odpojen 2. ledna a v půlce měsíce mi přišla faktura na zaplacení linky za období 1. až 10. ledna. Zaplatil jsem ji co nejrychleji, protože představa, že bych se měl s těmi žlutými zloději vybavovat byť i jen o minutu déle, mi nedělá dobře ještě ani teď.
 • 10. 5. 2005 10:00

  jannyk (neregistrovaný)
  a neměl jsi náhodou výpověď podle účetního období ? Podle všeho jsi ji měl do 10.1. (předpokládám, že tohle byla Tvoje účetní perioda 11.-10., plátce prostřednictvím SIPO) Jestli jsi měl na faktuře účetní období od 1.-31. (bezhotovostní způsob platby inkasem z účtu)a výpověď pak byla skutečně k 31.12., tak pak nechápu proč jsi platil tu poslední fakturu do 10.1..
  No pokud to ale nebylo takhle: výpověď skutečně k 10.1., ale žádost o fyzické odpojení linky do 31.12., pak je vše správně. To že odpojili telefon až 2.1. je bordel, ale je to tak.
  Takže než se Ti začne nedělat dobře, tak zapřemýšlej ;-)
 • 11. 5. 2005 13:57

  PaJaSoft (neregistrovaný)
  Pokud si jste jist, ze jste v pravu, proc jste se nebranil - treba tak, ze neopravneny pozadavek na platbu nemusite plnit a ani nijak aktivne nevystupovat. Je veci protistrany aby Vas aktivne kontaktovala, pokud chce mit zaplaceno (nebo to udela soudni obsilka = stat)...

  Nebo je to tak, ze si nejste tak jist, jak to je a mozna i mel CTc pravdu a vy byste platil majlant?