Hlavní navigace

Prima chystá nový pořad s Bohdalovou. Natáčí ho na Kavčích horách

18. 1. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Autor: 115393
18. 1. 2012

UVNITŘ FOTO Nový zábavný pořad s Jiřinou Bohdalovou v roli moderátorky připravuje pro Primu family společnost Real TV. Stejná firma už pro Primu produkuje magazíny Top star, Jak se staví sen či Jste to, co jíte. Podle MF Dnes by nový formát měl připomínat Poštu pro tebe, kterou vysílá první program České televize. Právě ve studiích ČT na Kavčích horách by měl pořad vzniknout. Real TV si zde pronajala volné kapacity.

K TÉMATU: Prima představí jarní novinky 24. ledna, televize Nova o týden dříve

Oproti Poště pro tebe, která sleduje osudy neznámých lidí, se nový pořad Primy zaměří na známé osobnosti. Jiřina Bohdalová bude postupně odhalovat jejich životní dráhu pomocí předtočených reportáží a hostů, kteří přijdou do studia. Podobně jako u Pošty pro tebe půjde o blízké příbuzné nebo známé, o jejichž účasti na natáčení nebude mít pozvaná osobnost tušení. Prima nechtěla informaci MF Dnes komentovat s tím, že programové novinky pro letošní jaro představí až na tiskové konferenci příští úterý 24. ledna.

ČTĚTE TAKÉ: Prima family si registruje ochrannou známku pro pořad Česká třicítka

Jiřina Bohdalová se na Primě objevila již loni, kdy televize natočila u příležitosti jejích osmdesátých narozenin celovečerní dokument Bohdalka je naše. Na České televizi má herečka pravidelný nedělní magazín Hobby naší doby, částečně podobný televiznímu Receptáři. Do svého nového pořadu na Primě si má podle MF Dnes pozvat například zpěváka Karla Gotta, hokejového brankáře Dominika Haška nebo kardiochirurga Jana Pirka.

KL24

Generální ředitel Primy Marek Singer předává Jiřině Bohdalové DVD s dokumentem Bohdalka je naše, který Prima natočila loni k hereččiným osmdesátinám (Foto: FTV Prima)

A jak je možné, že Prima natáčí jeden ze stěžejních pořadů pro letošní jaro na Kavčích horách? Na počátku roku jsou totiž naše kapacity volné, než se v nich rozjede výroba vlastních pořadů ČT, vysvětlila listu mluvčí ČT Michaela Fričová. Real TV nepracuje jenom pro Primu, produkovala například Tajemství královen popu pro televizi Barrandov nebo magazíny Přes nový práh a Vypadáš skvěle pro ČT. Společnost patří moderátorovi Petru Lesákovi a někdejšímu šéfovi agentury Arbomedia Michaelu Richterovi.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).