Hlavní navigace

Prima chystá živého Silvestra na pláži, režírovat ho bude Jiří Adamec

16. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 11. 2011

UVNITŘ POZVÁNKA Vůbec první živě vysílanou silvestrovskou show za dobu svojí existence nabídne letos televize Prima. Stanice se dohodla na spolupráci s akvaparkem Aquapalce Praha v Čestlicích, odkud bude přenášet Silvestr na pláži, tropickou show talentů a hvězd. Jak vyplývá z podtitulu pořadu, vystoupit by v něm měli protagonisté druhé řady talentové show Česko Slovensko má talent, která se pomalu chýlí ke svému závěru.

K TÉMATU: Jiří Adamec: Nova mě nepotřebuje, nechce investovat do programu

ebf - tip do článku - debata

Hlavními aktéry silvestrovské show na Primě budou zpěváci Karel Gott a Lucie Bílá. Prima tak přímo útočí na dřívější silvestrovské estrády a živé přenosy televize Nova z Václavského náměstí v Praze, u kterých nikdy nechyběly největší hvězdy českého showbyznysu. Dopředu lze ale očekávat, že vystoupení interpretů nebudou živá, ale na playback, protože režisérem celého večera je Jiří Adamec, který je odpůrcem živých produkcí v přímých přenosech.

Podrobnosti o silvestrovské show chce Prima prozradit na tiskové konferenci, kterou pořádá příští úterý 22. listopadu přímo v Aquapalace Praha v Čestlicích.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).