Hlavní navigace

Prima family rozšíří počet zpravodajských relací. Zavede odpolední, nebo noční zprávy?

Jan Potůček

Hlavní kanál Primy je jedinou českou plnoformátovou televizí, která má zatím jen jednu zpravodajskou relaci denně. I televize Barrandov již už zavedla více.

Doba čtení: 1 minuta

Nový zpravodajský pořad připravuje do vysílání Prima family. Podle mluvčího stanice Davida Vaníčka půjde o rozšíření stávajícího zpravodajství, které hlavní kanál Primy vysílá denně od 18:55 do 20:10 hod. „Připravujeme rozšíření zpravodajství o novou relaci,“ potvrdil Vaníček agentuře ČTK bez dalších podrobností. Média, která zprávu přebrala, spekulují o zavedení Odpoledních Zpráv FTV Prima. Čas ani termín jejich nasazení zatím není známý, pravděpodobně by ale mělo jít o novinku pro letošní podzim.

K TÉMATU: Karel Voříšek nastupuje na Primu, bude moderovat Zprávy FTV Prima

Konkurenční Nova vysílá ve všední dny od 17:00 hod. Odpolední Televizní noviny, na které navazují Sportovní noviny a Počasí. Celý blok má stopáž 30 minut. Česká televize nabízí na programu ČT 1 denně od 18:00 zpravodajskou relaci Události v regionech. TV Barrandov nedávno zavedla Noční Hlavní zprávy a během odpoledne tři krátké přehledy zpráv o stopáži několika málo minut, které jsou spíš upoutávkou na hlavní zpravodajskou relaci Hlavní zprávy, která začíná v 18:30.

Našli jste v článku chybu?