Hlavní navigace

Prima family začne vysílat Základku od 21:15 už tento pátek

6. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima family urychlila přesun seriálu Základka do pátečního hlavního vysílacího času. Kulinářskou show Ano, šéfe! diváci uvidí pro změnu místo pátku v pondělí na pozici Základky.

Nikoliv až od příštího týdne, ale už tento pátek nabídne Prima family svým divákům seriál Základka v novém vysílacím čase. Původně ho vysílala v pondělí ve 21:30, ale po dvou dílech se ho rozhodla přesunout. Základka bude vysílána v novém okně od 21:15. Původně tu měla běžet nová řada kulinářské show Ano, šéfe!. Vysílání pořadu Zrcadlo tvého života, který bude moderovat Jiřina Bohdalová, se nemění. Diváci ho uvidí od 20 hodin. Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem se bude pro změnu vysílat v programovém okně místo Základky, tedy v pondělí od 21:30.

MMF24

K TÉMATU: Další změna v programu Primy family: Základka půjde v pátek, Ano, šéfe! v pondělí

Přesunutí seriálu Základka z pondělí na pátek a kulinářské show Ano, šéfe z pátku na pondělí není první změnou v programovém schématu, který Prima family udělala. Původně avizovala, že svůj úspěšný rodinný seriál Cesty domů nasadí místo pondělí a středy na úterý a čtvrtek proti Ordinaci v růžové zahradě 2. Programový šéf Primy Petr Vladyka to komentoval slovy, že šlo o strategii vůči konkurenci. Prima však není jediná, která šachovala s pořady. Přesunu už se dočkala i kulinářská show Recept na bohatství na TV Barrandov. Ta se přesunula z pondělní 20. hodiny na 21:45.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).