Hlavní navigace

Prima investuje do podzimního schématu. Nabídne řadu novinek

5. 8. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

5. 8. 2010

Hlavním tahákem podzimu bude pro letošní podzim na televizi Prima podle očekávání talentová show Česko Slovensko má talent. Dále se diváci budou moci těšit na premiérovou řadu pořadu o vaření Prostřeno. Novým prime-timovým seriálem bude rodinná sága Cesty domů. Režírovat ho bude Jiří Adamec, scénář si vzala na starosti Barbara Bulvová a Jan Coufal. Seriál se bude odehrávat v lékařském prostředí.

Diváci na Primě si oblíbili seriál Přešlapy, takže se ho pochopitelně dočkají. Novou posilou bude herečka Linda Rybová. Zdeněk Pohlreich končí s reality show Ano, šéfe!, na obrazovku přichází formát Na nože!. Půjde o velkou soutěž, kde budou kuchaři bojovat o titul Super šéfa a cenu milion korun. V dalším projektu se představí Zdeněk Izer a Nela Boudová, kteří budou moderovat pořad o skečích. Jeho název bude pravděpodobně Skečbar. Izer bude výčepním a Boudová servírkou.

Další série se dočká pořad Hledá se táta a máma. Novinkou bude též cyklus příběhů ze života – Soukromá dramata. Půjde o formát intimní publicistiky s Jankem Kroupou. Jedním z hlavních taháků bude také podzimní late night show s Janem Krausem, jejíž název bude jednoduše Show Jana Krause. Diváci se mohou na premiérové řady Sběratele kostí, Zoufalé manželky a Myšlenky zločince. Úplnou novinkou bude seriál Castle na zabití. Vzdáleně ho je možné přirovnat k Měsíčnímu svitu.

V sobotu v osmnáct hodin se bude vysílat premiérová řada Jak se staví sen. Zachován zůstává i formát S Italem v kuchyni, který se bude vysílat v neděli od 18 hodin. Premiérové filmy se budou vysílat v prime-timu v sobotu, například Ulovit miliardáře, Líbáš jako bůh, ze zahraničních pak Piráti z Karibiku 2 nebo Eragon. Nejočekávanější formát, Česko Slovensko má talent, se bude vysílat v neděli večer. Kdy přesně to bude, ale programový ředitel Lovitt neprozradil.

KL22_nominace

Prima Cool nabídne Faktor strachu, Top Gear, Trucky na ledu, Mistry demolice nebo Chris Angel. Od září se chystá také premiérová řada Simpsonových, Futuramy, How I meet your mother, Big Bang Theory nebo Stav bez tíže. Na obrazovku Coolu přináší také velmi úspěšný formát Glee. I ten se objeví od září. Prima je v tuto chvíli jedinou skupinou, která roste, pochválil si na dnešní tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu generální ředitel stanice Marek Singer. Ještě větší radost nám dělá Prima Cool. Plynule roste ve všech cílových skupinách, dodal.

Podrobný článek o podzimním programovém schématu si budete moci přečíst na DigiZone zítra.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.