Hlavní navigace

Prima love dá deset let starou reality show Zlatý holky s Paris Hilton a Nicole Richie

3. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Americká reality show z roku 2003, v níž dvě extrémně bohaté dívky tráví čas na venkově kydáním hnoje a dojením, obsadí čtvrteční večery na Primě love

Deset starou reality show s Paris Hilton a Nicole Richie v roli „farmářek“ nasadí ode dneška do svého vysílání Prima love. „Dvě extrémně bohaté dívky se rozhodly opustit svět luxusu a vyzkoušet si život a práci obyčejných smrtelníků. Jak jim půjde kydání hnoje, dojení krav nebo třeba obsluha v rychlém občerstvení?” charakterizuje pořad ženský kanál Primy, který jej bude vysílat téměř po celý letošní rok vždy ve čtvrtek od 20:40 hod.

K TÉMATU: Prima love dá slovenského Farmáře, soutěží v něm „indián“ Honza z české řady

Celkem Prima love nabídne 46 epizod této reality show ve čtyřech řadách, doplněných o jeden speciální díl. Zatímco první tři řady připomínají formát Farmář hledá ženu nebo Farma, čtvrtá je podobná spíše Výměně manželek. “Celá se odehrává v Los Angeles. V každé epizodě se Paris a Nicole střídají jako „manželky“ v jiné rodině. Ta pak rozhodne, která z nich se osvědčila lépe. Navíc už mají k dispozici mobilní telefon a kreditní karty,” přiblížila Anna Bezděkovská z PR oddělení FTV Primy.

MM balicek


Foto: FTV Prima

Nicole Richie a Paris Hilton v reality show Zlatý holky

V prvních třech řadaách se ale obě blondýny přestěhují na rodinnou farmu v Altusu v Arkansasu. “Učí se, jak plnit různé fyzické úkoly a nebát se ušpinit si ruce. Jenže nezvládnou naprosto nic. Zničí zásoby mléka, způsobí chaos v místní restauraci a zneužijí kreditní kartu svého zaměstnavatele,” líčí Bezděkovská. V další sérii se obě dívky vydávají v růžovém náklaďáčku s přívěsem na okružní výlet po Spojených státech, chytají kraby, pracují na nudistické pláži nebo vyrábějí klobásy.

“Také se pohybují po východním pobřeží, kde zkoušejí stážovat u různých firem. Všude vyvolají naprostý chaos. Kontroverzní je scéna, kdy v pohřebním ústavu při vyndávání rakve vysypou lidský popel (podle producentů prý nebyl pravý),” dodává Prima love.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).