Hlavní navigace

Prima love startuje za dva týdny. Má už vlastní webové stránky

21. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 2. 2011

UVNITŘ NÁHLED Prima love, nový kanál určený ženám a dívkám ve věku od 15 do 44 let, už má vlastní webové stránky. Stanice, kterou televize Prima spustí 8. března, tedy téměř přesně za 14 dní, umístila svou prezentaci na internetovou adresu: http://prima-love.cz/. Z hlavní stránky www.iprima.cz se však na ni zatím dostat nelze. Web Primy love obsahuje prozatím minimum informací.

ČTĚTE TAKÉ: Start Primy love vyjde na 300 milionů korun

Stránky slouží v tuto chvíli k jedinému účelu – upozornit diváky nebo náhodné návštěvníky na to, že se blíží start tohoto programu. Prima LOVE vám už brzy nabídne svůj šťavnatý koktejl plný vašich oblíbených ingrediencí, ale i novinek…, upozorňuje chystaný program na svém webu, který krokě této informace obsahuje ještě logo stanice a odpočítávání do startu (dny, hodiny, minuty a vteřiny). Dá se tedy počítat s tím, že stejně jako tomu bylo u sesterského kanálu Prima Cool, plnohodnotná prezentace bude spuštěna až se zahájením vysílání.

Aktuální podoba webových stránek nového televizního programu Prima love.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).