Hlavní navigace

Prima na podzim: nové seriály i pokračování těch stávajících

2. 8. 2017
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ PRESSKIT – Diváci se mohou těšit na Michala Dlouhého v novém detektivním seriálu Kapitán Exner, pokračovat budou i seriály Modrý kód a Ohnivý kuře. Na obrazovky se vrátí i komediální Partička.

O zábavu by se měla postarat Pevnost Boyard a chybět nebudou ani stálice v podobě pořadů se Zdeňkem Pohlreichem nebo Show Jana Krause. Hodně sázíme na novou detektivku Kapitán Exner s Michalem Dlouhým v titulní roli. Vrací se oblíbené seriály Modrý kód a Ohnivý kuře, uvedl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

ČTĚTE TAKÉ: Podzimní tisková konference televize Prima v obrazech 

Podzim na Nově: Čtvrtá řada Tvojí tváře, docu reality Malé lásky nebo druhá série Policie Modrava

Podzimní schéma České televize oživí První republika, Soudce AK a Trapný padesátky

Podzim na TV Barrandov: seriál Sousedé, volební speciál nebo soutěž Roztoč to!

Vaření, soutěž i napětí

Titulní role v seriálu Kapitán Exner se ujal Michal Dlouhý, postavu doktorky Gabriely Steinové ztvárňuje Vica Kerekes. Dvojici Exnerových podřízených, poručíků Beránka a Vlčka, hrají David Novotný a Jan Vondráček, patologa Arnošta Buble Arnošt Goldflam. Během dvanácti večerů se divákům představí postupně šest nově zfilmovaných klasických detektivních příběhů s kapitánem Exnerem v hlavní roli. Budou to: Osamělý mrtvý muž, Poslední pád mistra Materny, Denár v dívčí dlani, Znamení lyry, Na dosah ruky a Bláznova smrt.

Na podzim pokračuje seriál Modrý kód novými medicínskými případy v prostředí urgentního příjmu Nemocnice Rubava. Nově se diváci mohou těšit na herečku Bereniku Kohoutovou nebo herce Davida Gránského coby nové posily lékařského týmu. Další řadou pokračuje také seriál z gastronomického prostředí Ohnivý kuře. Také Ohnivý kuře je doplněno o celou řadu nových postav, jako například o bývalého ředitele domova důchodců a spisovatele Arnošta Krudence (Otakar Brousek) či mazanou Alenu Kociánovou (Martina Preissová). Objeví se také Kohoutův ztracený syn Broněk (Jindřich Žampa) s bývalou partnerkou (Kamila Špráchalová).

Pokračování soutěže Pevnost Boyard moderuje Libor Bouček, v roli otce Fura opět soutěžící potrápí Jan Rosák. Vrací se také show Prima Partička, ale v novém kabátě. Na podzim se rozjedou premiérové díly osvědčené Partičky ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Pětici budou doplňovat na střídačku další stand-up komici, jako např. Jakub Kohák nebo Michal Novotný

Na podzim nebudou na Primě chybět ani pořady o vaření. Kromě nových dílů Ano, šéfe! se chystá Prima uvést na televizní obrazovky zbrusu novou školu vaření pod vedením Zdeňka Pohlreicha s názvem Zdeňkova akademie. Další novinkou z oblasti gastronomie je lifestylový pořad nejen o vaření Hrdina kuchyně s kuchařem Martinem Škodou a herečkou Marií Doležalovou

Novinky nejen na hlavní Primě

Prima Cool uvede nové díly Teorie velkého třesku, akční Prison Break: Sequel a samozřejmě nové díly Top Gearu. Prima love na podzim uvede Pobřežní hlídku a nebudou chybět Castle na zabití nebo Sběratelé kostí.

ebf - tip do článku - debata

Filmovým fanouškům přinese kanál Prima Max premiéry filmů  Mission: Impossible 5, Královna pouště nebo Holky na tahu. Dále uvede romantického Anglického pacienta, dnes již klasického Kmotra 1 až 3, legendu První rytíř nebo akční komedie Policajt z Beverly Hills 1 až 3.

Novinky chystá i dokumentární kanál Prima Zoom. Srdcaři v Africe jsou český seriál, kdy český tým představí různá zákoutí Afriky. V osmi dílech vezmou tvůrci diváky na jih afrického kontinentu a kromě přírody představí i příběh, jako jsou např. pytláci na safari, jízda drezínou podél pobřeží JAR nebo lovci žraloků. Zázračná planeta II je seriál BBC a je pokračováním stejnojmenného seriálu. Projekt, který vznikal pět let a získal mnohá ocenění, je nejdražším přírodovědným dokumentárním seriálem, který kdy nechala BBC natočit.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).