Hlavní navigace

Prima natáčí druhou řadu Vinařů, přesouvá je na sever Čech. Seriál nasadí na podzim

9. 6. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ GALERIE – U první řady úspěšného seriálu čelila Prima silné kritice kvůli špatnému moravskému nářečí českých herců. Přesunem na sever Čech si televize slibuje „rozmanitější prostředí“.

Z jižní Moravy na sever Čech se přesune děj druhé řady seriálu Vinaři, kterou v pondělí začala natáčet televize Prima. Diváci se tak mohou těšit na rozmanitější prostředí, ještě více humoru a řadu nových postav, slibuje mluvčí stanice Marie Fianová. Dějová linka seriálu v nových dílech zavála moravskou vinařskou výpravu v čele s farářem Tomicou (Pavel Liška) do Čech. Diváci se však nemusí obávat, že by přišli o své oblíbené herce z první řady, v seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký (vinař Bedřich Pavlíček), Hynek Čermák (vinař František Vlček), Tomáš Matonoha (Jakub Hřebec), Lukáš Langmajer (Machr) nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas (manželé Taušovi), dodala.

K TÉMATU: Policie Modrava bude mít pokračování, Nova zahájila přípravy natáčení druhé řady

ICTZ23

První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům, a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování, okomentoval první klapku druhé řady Vinařů generální ředitel FTV Primy Marek Singer. Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší,uvedl herec Lukáš Langmajer. I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů,míní jedna z hvězd seriálu, herec Václav Postránecký.

Prima počítá s nasazením druhé řady Vinařů, kteří byli v době svého uvedení nejsledovanějším původním českým seriálem, už na podzim letošního roku. Do hlavní reklamní sezóny tak vstoupí s těžkým kalibrem, který by měl hlavnímu kanálu Primy zajistit slušnou sledovanost. Výkon nekonečných vztahových seriálů totiž na Primě klesá, včetně dosavadní vlajkové lodi – Cest domů – jimž výrazně stárne publikum.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.