Hlavní navigace

Prima potvrdila, že Martin Dejdar nebude porotcem Talentu. Objeví se v novém pořadu

17. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Televize s Dejdarem na podzim počítá v dalším původném formátu založeném na skryté kameře. Zároveň bude pokračovat v pořadu Vylomeniny.

Nový zábavný pořad založený na záběrech skryté kamery bude letos na podzim na Primě family moderovat Martin Dejdar. Proto se neobjeví jako porotce v další, již čtvrté řadě talentové show Česko Slovensko má talent. Informoval o tom vedoucí PR oddělení a mluvčí FTV Primy David Vaníček. „Talent mě hodně bavil, perfektně jsem si ho jako porotce užil. Měli jsme s Jarem a Luckou super partu. Nezvládl bych ale dělat tři náročné projekty najednou,“ prohlásil sám Dejdar.

KL22 hlasovani

ROZHOVOR: Do letošního podzimu nainvestujeme výrazně víc peněz, slibuje šéf Primy Martin Konrád

Kromě nového formátu totiž herec bude nadále moderovat i zábavný pořad Vylomeniny. „Můžu prozradit jen to, že s Vylomeninami má tento nový projekt společnou skrytou kameru a také zábavu. Jen bych upozornil, že známé osobnosti by si měly dávat pozor anebo si na mě udělat čas. Nebudou nikde v bezpečí. A připraveni by měli být i diváci. Mají se na co těšit,“ slíbil Dejdar. Prima zatím zveřejnila jméno jediného z tří porotců čtvrté řady Talentu: bude jím někdejší tvář konkurenční Novy Leoš Mareš.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.