Hlavní navigace

Prima příští rok změní logo i grafiku, slibuje Petr Chajda

1. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 8. 2007

Televizi Prima čeká v příštím roce další změna loga a grafiky. Hospodářským novinám to řekl výkonný ředitel stanice Petr Chajda, podle něhož by tyto úpravy měly probíhat pozvolna, aby televize zbytečně nepřišla o diváky. První změny by se měly projevit na podzim a ještě více začátkem příštího roku, řekl Chajda.

Kormidlo, kterým otáčíme, je velmi citlivé. Pokud s ním cukneme příliš prudce, tak se může stát, že nám dosavadní diváci „vypadnou“ z paluby a ti noví ještě nestačí naskočit. Určitě chceme pokračovat v určitém trendu omlazování diváků, bude se to týkat i pořadů v hlavním vysílacím čase, dodal výkonný šéf Primy. Odrazovým můstkem pro Primu má být třetí řada reality show VyVolení, která odstartuje už koncem tohoto měsíce.

MM socky3

Sázka na jistotu na podzim nám umožní odrazit se příští rok do nových formátů, slibuje Chajda. Chystáme i novou grafiku, ale znovu říkám, že tím kormidlem nemůžeme pohnout příliš rychle. Největší změny nastanou až v příštím roce. Za absolutně klíčové považuje Chajda zvládnutí přechodu od VyVolených k dalšímu půlroku vysílání Primy, který televize při první řadě reality show nezvládla a diváci od ní utekli.

Pokud se něco nepovedlo v minulosti, tak to byl přechod mezi úspěchem prvních VyVolených a dalšími formáty, přiznává Chajda. Prima podle něj nepůjde do osvědčených formátů, které vysílají ostatní dvě velké české televize, například do tanečních soutěží. My musíme donutit konkurenci, aby opakovala věci po nás, řekl.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.