Hlavní navigace

Prima poutá Odpolední zprávy ve vysílání, falešné promo je i na Facebooku Novy

9. 8. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO – Přímo mezi příspěvky fanoušků oficiální stránky televize Nova na Facebooku se objevil odkaz propagující Odpolední zprávy na konkurenční Primě

Nezvyklé promo zvolila televize Prima na svoje Odpolední zprávy, které nasadí do vysílání od příštího pondělí 12. srpna. Kromě tradičních upoutávek ve svém vysílání využila také oficiální stránku konkurenční televize Nova na Facebooku (DOPLNĚNO 19:50: Odkazovaná stránka Zpráv Primy na Facebooku není oficiální, televize ji na stránku Novy nevložila). Do příspěvků od fanoušků Novy někdo vložil odkaz na stránku Zpráv Primy s upozorněním, že nová odpolední zpravodajská relace startuje již v pondělí. Na neobvyklé promo upozornil server DigiZone.cz jeden ze čtenářů, který pořídil screenshot stránky, než z něj odkaz od Primy zmizel.


Zdroj: čtenář DigiZone.cz Petr Kvacký

Prima se kvůli propagaci Odpoledních zpráv nerozpakovala oslovit fanoušky Novy na její facebookovské stránce

Odpolední zprávy Primy mají doplnit stávající zpravodajskou hodinu, televize je bude vysílat každý všední den od 17:40 do 18:00 hod. Vyplní tak mezeru mezi Odpoledními Televizními novinami na Nově a Událostmi v regionech na ČT 1 a ČT 24. Kvůli odpoledním zprávám Prima změnila i složení několika moderátorských dvojic zpravodajství. Úvodní týden budou Odpolední zprávy moderovat Monika Leová a Tomáš Drahoňovský, který bude zároveň i editorem relace. Prima chce pořad zaměřit především na zprávy ze společnosti.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).